top of page
KURUMSAL
DİKSİYON EĞİTİMİ
Türkiye Türkçesi ile Konuşmak mümkün.

KURUMSAL

Bu eğitimi, kurumunuzun ihtiyacına yönelik olarak üç şekilde gerçekleştirebiliriz. -Yüz Yüze Eğitimler -Video Eğitimler -Seminerler Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

TRT Spikeri Mennan Şahin Kimdir?

2009 senesinde radyoculukla başlayan kariyeri, 2015 senesinden beri TRT’de devam ediyor. 

2022 senesinde, 

TRT Türk kanalında yayınlanan, Avrupalı Türklerin yarıştığı SAY BAKALIM programını 40 bölüm sundu.

5 sene TRT 1, TRT Haber, TRT Türk, TRT Spor, TRT Radyo kanallarında eş zamanlı Ana Haber seslendirme spikerliği yapan Şahin, 2020 senesinde Türkçede kullanılan kelimelerin etimolojik hikayelerinin anlatıldığı LAFIN GELİŞİ programının hem içeriklerini hazırlıyor hem de sunuculuğunu yapıyor. Dublaj alanında da kendini geliştiren Mennan Şahin, TRT Belgesel’de seslendirdiği belgesellerin yanı sıra birçok global marka için seslendirme yapıyor.

2016 senesinden beri protokol sunuculuğu da yapan Mennan Şahin, Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere birçok kamu kuruluşunun ve özel sektörde Unilever gibi büyük global markaların da aralarında bulunduğu kuruluşların sunuculuğunu yapıyor.

 

Şu ana kadar 100’ün üzerinde üst düzey protokol katılımlı toplantıda sunuculuk ve yöneticilik yaptı. TRT’nin birçok dijital projesinin danışmanlığını yürüten Şahin, TRT’nin düzenlediği bazı yarışmalarda da jüri üyeliği yaptı.

 

2018 senesinde açtığı Diksiyon TV kanalının abonesi çok kısa bir sürede 715 BİN’i geçti ve her geçen gün abone kazanmaya devam ediyor. ​ Kurumsal ve bireysel Diksiyon ve Hitabet eğitimleri veren Mennan Şahin, Turkcell, Petrol Ofisi, Petlas, P&G, DenizBank, İş Bankası, Bilişim Vadisi, Rixos gibi markaların yanında 7 BİN’in üzerinde kişiyle eğitim yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Referanslar

5.png
Adsız tasarım-6.png
2_edited.png
3_edited.png
4.png

Eğitim danışmanlarımızdan biri, tüm sorularınızı cevaplamak için seni arayacak.

Smiling Young Woman_edited_edited_edited

İlayda,
İletişim Mezunu,
Eğitim Danışmanı

Smiling Girl_edited_edited.jpg

Nur,
RTS Mezunu,
Eğitim Danışmanı

Smiling Man_edited_edited_edited_edited_edited.jpg

Cüneyt,
Yeni Medya Mezunu,
Eğitim Danışmanı

bottom of page